Zonguldaklilar


-???-

Baskanin Mesaji

Dernek


Sayın Üyelerimiz, Saygıdeger Hemşehrilerim,


sizlerle tekrar bulu
şmanın mutlulugu ile, sizlere sonsuz selam ve saygılarımısunuyorum.

Sizlerinde katıldıgıgibi, yaz döneminden önce düzenledigimiz ilk yaz şenligimizi başarı ile tamamladık. Zonguldak yemeklerinin sergilendiği, gencler için futbol turnuvası, yaklaşık 70 güreşcinin katıldıgı, degişik aktivitelerin oldugu güzel bir yaz şenligi düzenledik. Daha sonra, izin döneminde de müjdeli bir haber aldık.Yıllardır ugraştıgımız, maddi ve manevi her türlü destegi verdigimiz, cabalarımızın sonucunu aldık. İlk defa Yurtdışından Zonguldak`a uçtuk. Bu olayın gercekleşmesinde emeği geçen herkese birkez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca 21 Temmuz 2009 günü bizleri Zonguldak`ta karşılayan tüm hemşehrilerimizede birkez daha teşekkür etmek istiyorum.

İzin döneminden sonra, sizlerle en son düzenlemiş oldugumuz iftar yemeginde ve Dernek lokalimizdeki bayramlaşma töreninde buluştuk. Devamlı olarak, günden güne büyüyen derneğimizin, Kurban Bayramı Bayramlaşma töreninide Bayram şöleni şeklinde salonda yapmayı uygun gördük.

28 Kasım 2009 Cumartesi günü, ( 2. Kurban Bayramı gününde ),saat 18.30`den itibaren, derneğimizin kurucularından değerli üyemiz Mehmet Güneş`in yeni hizmete actıgı salonda, Emscherstr.,şe Willy-Brant-Alle, 45881 Gelsenkirchen adresinde, fasıl, ilahi, semazen, folklor, koro, coçuklar için yarişmaların ve eğlencelerinoldugu, degişik aktivitelerin sergilendigi bir akşamda, sizlerede kurban bayramı yemegi ikram ederek, güzel bir bayram şölenine sizleri, dost ve akrabalarınızı, tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.

Ben sözlerimi b
urada bitirirken, Kurban Bayramı şöleninde görüşmek üzere diyerek, hepinizin Kurban Bayramlarını kutlayarak, tüm hemşehrilerimize ve tüm vatandaşlarımıza saygı ve selamlarımı sunuyorum.


Yönetim Kurulu adı
na
Başkan
Erol YUKARIBAŞ


-???- | -???-