Zonguldaklilar


-???-

Genis Kapsamli Toplanti

Dernek > altsayfalar

Gece için genis kapsamli toplanti

Geniş kapsamlı toplantıyı 01.02.2010 tarihinde dernek lokalimizde gercekleştirmiş olduk.Davetimize, geçmiş dönem başkanlarından Ertuğrul Türkyılmaz, Hikmet Ulupınar, Recep Kahya ve yönetim kurulu ile iş adamalrından Serdar Develi, Mustafa Telli, Sadettin Kuloğlu, Niyazi Çorukcu, Şaban Meziroğlu, Kenan Oruc, Soner Korkar, Yalcın Yirmibeşoğlu, Ziya Karaadak ve şuanki yönetim kurulu katıldı. Toplantının amacı 2010 yılında yapılacak olan Essen Gruga Halle'deki gece için fikir alış verişinde bulunmak amacı ile yapılmıştır.

Sayın başkan Erol Yukarıbaş davetlilere yeni yönetimin yedi ay içerisinde yapmış olduğu faaliyetler üzerinden bilğiler verdi ve bu toplantının amacını davetlilere bildirdikten sonra, sıra ile herkese söz hakkı vererek yapılacak gece hakkındaki fikirlerini ve temennilerini dinlendi. Tüm katılımcı davetlilerin böyle bir toplantı düzenlendiği için ve şuana kadarı yapılan faaliyetler için şuanki yönetim kuruluna teşekürlerini sundular ve gece hakkında fikirlerini bildirdiler. Tüm davetliler yapılacak olan gece için verilecek görev olduğu takdirde yardıma hazır olduklarını dile getirdiler ve hep birlikte çok güzel bir gece yapılacagından emin olduklarını ise sözlerine eklediler.

Öimdiki yönetim kurulu ise kenilerinden, bu toplantıya katıldıkları için ve vermiş oldukları destek ve fikirlerinden dolayı kendilerine teşekkür ettiler, ayrıca gşrev dağılımındaki arkadaşların gerek duyduklarında kendilerine ulaşılacagı söylendi. Ayrıca herkesten birer sponsor bulmaları ve yeni üyeler için calışmalar yapmaları istendi.

<< Geri >>


-???- | -???-